Homeschool

Dodano: 30 listopada 2014

Opis projektu:

Szkoła językowa Homeschool wyznacza kierunki rozwoju i ustanawia standardy w swojej branży. Wyróżnia ją m.in. profesjonalne podejście do nauki języków obcych: z nadzorem metodycznym, z pełnym pakietem szkoleniowym dla nauczycieli i kompleksowym raportem z postępów w nauce dla studenta i rodzica. Aby dobrze odzwierciedlić to podejście to nam powierzono realizację jej nowej odsłony.

Przed rozpoczęciem prac ustaliliśmy cele jakie nowa witryna powinna spełniać oraz wartości, które ma wyrażać: unikalne podejście do procesu nauki, profesjonalizm, humanizm. W związku z tym, zastosowaliśmy nowatorskie połączenie one page design z tradycyjną nawigacją, czytelny, minimalistyczny layout oraz duże zdjęcia ludzi i miast, powiązane z ofertą szkoły. Całość witryny, wraz z panelem administracyjnym, wykonana jest w technice responsywnej, dopasowującej stronę do urządzeń mobilnych.

W ramach prac nad realizacją przygotowaliśmy prostą aplikację internetową – „Zagraj o zniżkę”, dzięki której użytkownicy po odgadnięciu kilku zwrotów w języku angielskim, stopniowanych od najprostszych do coraz trudniejszych, otrzymywali zniżkę na kursy językowe.

Zastosowane technologie: HTML, CMS, CSS, JavaScript, MySQL, responsive design


Zobacz online