Strony www

,

Kompleksowy redesign strony internetowej, przystosowanie jej do urządzeń mobilnych oraz opracowanie prostej aplikacji webowej na potrzeby profesjonalnej szkoły językowej Homeschool.

Poznaj szczegóły

,

Kompleksowa modernizacja witryny firmy Plastex Boats, producenta profesjonalnego sprzętu związanego z kajakarstwem.

Poznaj szczegóły

,

Realizacja strony międzynarodowego festiwalu filmów krótkometrażowych ŻubrOFFka. Autorski projekt, obsługa za pomocą CMS, dostosowanie do urządzeń mobilnych.

Poznaj szczegóły

,

Realizacja nowej odsłony korporacyjnego serwisu firmowego spółki - producenta oświetlenia. Całkowity redesign i przystosowanie strony do urządzeń mobilnych.

Poznaj szczegóły

,

Opracowanie koncepcji wizualnej, projekt i realizacja nowoczesnej, wizerunkowej strony internetowej firmy z branży elektrycznej i energetycznej.

Poznaj szczegóły

,

Strona internetowa agencji nieruchomości z Monhaim w Niemczech wraz z integracją z systemem zarządzania nieruchomościami OpenImmo.

Poznaj szczegóły

,

Projekt i realizacja internetowego portfolio architekta wnętrz, zrealizowany w wersji responsive design.

Poznaj szczegóły

Opracowanie strony www projektu badawczego SGGW w Warszawie - Warsaw Plant Health Initiative współfinansowanego ze środków europejskich.

Poznaj szczegóły

,

Internetowe portfolio firmy specjalizującej się w produkcji mebli na zamówienie charakteryzujących się wysokim standardem.

Poznaj szczegóły

Projekt i realizacja zmodernizowanej strony www warszawskiego centrum usług outsourcingowych, firmy Scientific Services.

Poznaj szczegóły