Strony responsywne

,

Projekt i realizacja w technice responsywnej portalu internetowego służącego do nawiązywania partnerskich relacji organizacji pozarządowych z lokalnym biznesem.

Poznaj szczegóły

,

Odświeżenie strony internetowej z korzystaniem aktualnych trendów i technik online'owych oraz przystosowanie jej do urządzeń mobilnych z wykorzystaniem one-page design.

Poznaj szczegóły

,

Kompleksowy redesign strony internetowej, przystosowanie jej do urządzeń mobilnych oraz opracowanie prostej aplikacji webowej na potrzeby profesjonalnej szkoły językowej Homeschool.

Poznaj szczegóły

,

Opracowanie koncepcji graficznej, współpraca koncepcyjna oraz realizacja w technice responsywnej zaawansowanego, międzynarodowego portalu Life to Cruise, przeznaczonego dla pasjonatów klasycznej motoryzacji.

Poznaj szczegóły

,

Realizacja sklepu internetowego Inventio Meble z wysokiej jakości artykułami wnętrzarskimi, z wykorzystaniem techniki reponsywnej.

Poznaj szczegóły

Białostocki Ośrodek Kultury jest największą tego typu placówką w Białymstoku. Realizacja obejmowała stworzenie nowoczesnej, responsywnej, maksymalnie czytelnej i przyjaznej w użytkowaniu witryny, korzystającej z najnowszych rozwiązań technicznych i estetycznych.

Poznaj szczegóły

,

Kompleksowa modernizacja witryny firmy Plastex Boats, producenta profesjonalnego sprzętu związanego z kajakarstwem.

Poznaj szczegóły

,

Realizacja strony międzynarodowego festiwalu filmów krótkometrażowych ŻubrOFFka. Autorski projekt, obsługa za pomocą CMS, dostosowanie do urządzeń mobilnych.

Poznaj szczegóły

,

Realizacja nowej odsłony korporacyjnego serwisu firmowego spółki - producenta oświetlenia. Całkowity redesign i przystosowanie strony do urządzeń mobilnych.

Poznaj szczegóły

,

Opracowanie koncepcji wizualnej, projekt i realizacja nowoczesnej, wizerunkowej strony internetowej firmy z branży elektrycznej i energetycznej.

Poznaj szczegóły